← НАЗАД НА БОЗА

Ова е најпопуларниот капут за сезонава

Ова е најпопуларниот капут за сезонава
211 Читања

Хаштагот на зборот “Теди” е неизоставен дел од постовите на познатите трендсетерки ширум светот.

Овој капут е дефинитивно најпопуларниот капут за оваа сезона есен/зима, а потврда за тоа е Интаграм кој е претрупан со слики од модни гуруа сликани со меки теди капути.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk