Новости

Повторно РАСТУРИ!

Еве зошто е најдобра!

Прекрасната Хајди Клум со години нѐ восхитува со костумите за Ноќта на вештерките, а сега повторно доминираше меѓу познатите дами!

Хајди, една од најбараните манекенки, се маскираше во девојката на Шрек, Фиона!

View this post on Instagram

😘💚

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Поранешниот “ангел” на брендот “Викторија Сикрет” се претстави себеси во сосема неочекуваното издание на чудовиште од мочуриштето. Се разбира, во друштво на своето момче, Том Каулиц, кој беше Шрек.

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Напиши коментар