← НАЗАД НА БОЗА

Преседан во екипата на Ангелите на Викторија: Убавиците со крилја добиа неочекувано засилување

Преседан во екипата на Ангелите на Викторија: Убавиците со крилја добиа неочекувано засилување
228 Читања

За да станете дел од тимот на Ангелите на Викторија е сон на секој модел, бидејќи само најубавите и најубавите девојки можат да стапат во контакт со оваа престижна титула.

Адријана Лима, Елса Хоск, Бела Хадид, Кендас Свонпул, Карл Клос … се само дел од девојките кои  ревијата на оваа престижна модна куќа носат крилја, а сега добија неочекувано засилувања.

Канадскиот модел Вини Харлоу, која боледува од кожна болест, витилиго, ќе и  се приклучи на елитното стадо на Ангелите на Викторија.

Ова е прв пат моделот со “несовршена” кожа да се приклучи на клубот на модели кои го промовираат луксузниот бренд на долна облека “Vicoria’s Secret”.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk