← НАЗАД НА БОЗА

Прва прошетка на Ана Ивановиќ со синот

Прва прошетка на Ана Ивановиќ со синот
279 Читања

Бившата тенисерка Ана Ивановиќ неодамна стана мајка и ужива во секој миг кој го поминува со својот наслeдник.

💙 #newmomslife

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Дека бргу се навикна на новата животна улога сведочат и фотографиите кои ги објавува на својот Инстаграм профил – одлучна што побрзо да се врати во форма, се посвети на лесни вежби.

Одлична рекреација е и прошетката, па така новопечената мајка одлучи да го искористи убавото време и да прошета со синот.

Out and about #newmomslife 💙

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Животот на новопечената мајка – напишала Ана во опис на фотографијата

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk