← НАЗАД НА БОЗА

Први фотографии од ќерката на Кајли Џенер

Први фотографии од ќерката на Кајли Џенер
227 Читања

По долго криење од јавноста и мистеријата дали Кајли Џенер е трудна или не, најмладата членка на сeмејството Кардашијан пред неколку дена им соопшти на фановите дека го родила своето прво дете.

Риалити sвездата на 1.фебруари ја подели среќата со светот, а потоа им се извини на фановите заради тоа што ги држела во неизвесност.

Исто така, таа објави и видео од нејзината бременост која девет месеци успешно ја криеше од јавноста.

Се чини дека на младата мајка и недостасуваа социјалните мрежи, бидејќи овие денови е доста активна. Така Кајли сега ја објави и првата фотографија од својата мезимица на Инстаграм и откри дека се вика Сторми.

stormi webster 👼🏽

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk