Новости

Рита Ора опуштено позира топлес

Британската пеачка со албанско потекло, Рита Ора (27) моментално има турнеја низ Европа. Пеачката. По успешниот концерт во Португалија, пеачката се опуштила и позирала топлес. Ваквите фотографии ги споделила на социјалните мрежи со своите 13 милиони фанови.

Се сликала седната во хеланки, топлес и со шминка јаде смоки. Градите ги покрила со раце за да не се види премногу.

Почетокот на овој месец, Рита била во ПОреч каде настапила на фестивалот “Rise up” пред 5 милиони луѓе. На истиот настап ги навредила хрватските фанови со изјавата дека моментално се наоѓа среде”ништо”. По настапот се поправила така што изјавила дека ова и било најдобриот концерт до сега и дека сигурно пак ќе се врати.

Напиши коментар