← НАЗАД НА БОЗА

Скандалот кој ја потресе Америка: Меланија Трамп се исели од Белата куќа!?

Скандалот кој ја потресе Америка: Меланија Трамп се исели од Белата куќа!?
447 Читања

Првата дама на САД Меланија Трамп последните неколку недели ги поминала во еден хотел во Вашингтон, откако се појавиле гласини дека нејзиниот сопруг, претседателот на Америка, Доналд Трамп имал сексуални односи глумицата Сторми Данијелс.

#StormyDaniels Set to Appear on '#JimmyKimmel Live!' https://feedimo.com/story/18397063

A post shared by feedimo (@feedimo.news) on

-Ова е понижувачко за Меланија и таа си замина. Сега Трамп е во голем проблем, тврди извор за „Дејли меил“.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk