← НАЗАД НА БОЗА

Три комбинации со долги здолништа

Три комбинации со долги здолништа
578 Читања

Долгите здолништа, освен што се пријатни за носење, со паметен избор на модни додатоци, можат многу лесно да добијат бизнис, па дури и гламурозен изглед. Ве интересира како?

Имаме три комбинации кои тоа јасно ќе ви го покажат.

Кежуал стил

Untitled-1

Бизнис стил

Untitled-2

Парти стил

Untitled-3

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk