Новости

Знае како да привлече внимание: Нејзината полугола фотографија има 1,4 милиони лајкови

Емили Ратајковска е моделот и глумица, која знае како да ги искористи социјалните мрежи за своја промоција.

Често објавува голи фотографии, а фотографијата која ја објави неодамна собра 1,4 милиони лајкови на Инстаграм.

На фотографијата Емили ги покрила градите со раце.

Нејзините фанови на инстаграм и изјавија дека е најубавата жена на светот и дека сопругот е вистински среќник што ја има.

Напиши коментар