← НАЗАД НА БОЗА

11 Совршени свадбени чевли со боја на розево злато

11 Совршени свадбени чевли со боја на розево злато
119 Читања

И си мислевте дека розевото злато е само за вашиот веренички прстен!
Ние сме сосема за носење на тој метален сјај, а најдобар начин да го направите тоа е со свадбени чевли во розево златна боја.

Не е тајна ние сме луди за трошка боја во белиот свадбен ден, а чевлите се едни од најдобрите додатоци каде што можете да ја покажете својата модерна страна.

Без разлика дали ги користи вашите свадбени чевли како нешто сино или ги носите најжешките трендови на сезоната на вашите стапала, носењето малку боја на нозете е совршен начин да го осветлите вашиот стил без да ја загрозите инаку традиционалната венчаница.

И ние мора да признаеме дека имаме слабост кога станува збор за свадбени чевли во розево златна – тие се шик, софистицирани, женствени, а некои можеби би рекле дури и класични во овој момент.

Дали сте подготвени да запловите во брачните води со сериозно стилски обувки?

Погледнете 11 пара на свадбени чевли во розево златна по кои што полудевме.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk