Мода

20 модни парчиња со точки за разигран почеток на пролетта

Дезенот кој секогаш ни ја мами насмевката на лицето.

Колку и да го сакаме тренди анимал принтот, ништо не не расвеселува како добрите стари точкички. Овој разигран дезен ќе ве натера да се насмевнете секогаш кога ќе го носите, а дури и во највеселите бои изгледа крајно елегантно и добро функционира во сите пригоди.

Во понудата пронајдовме прекрасни парчиња со точки, а во луксузната понуда посебно се истакнуваат специјални брендови како Gucci, Loewe, JW Anderson, Calvin Klein 205W39NYC, Erdem и Jacquemus, а тука се и одличните high-street верзии на Zara, Mangо, Topshop и &Other Stories.

Подолу ви го претставуваме нашиот избор на 20-те најдобри модни парчиња со точки од актуелната понуда.

Напиши коментар