← НАЗАД НА БОЗА

25 најубави пролетни јакни од актуелната понуда

25 најубави пролетни јакни од актуелната понуда
114 Читања

Подготвени за променливата пролет!

Едвај ја дочекавме пролетта, но се чини дека пролетта не значи дека со првите сончеви зраци ќе излеземе од дома во елегантни фустани со кратки ракави, барем без добра пролетна јакна која ќе не обезбеди преку целиот ден и ноќ.

Од сегашната понуда избравме некои од најубавите пролетни јакни, од трендовски парчиња од кожа, јакни со каубојски стил, вечното карирано сако до класични црни изданија.

Одлични јакни се направени од луксузните марки како што се Prada, Loewe, Miu Miu, Stella McCartney и многу други, а постојат и high-street верзиите од Mangо, Reserved i Arket.

Во галеријата, откријте ги сите 25 јакни создадени за пролетта.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk