← НАЗАД НА БОЗА

3 бренда на накит што Французинките ги обожаваат

3 бренда на накит што Французинките ги обожаваат
200 Читања

Многумина мислат дека Французите се родени со вродено чувство за стил, а облеката и модните додатоци што ги избираат честопати се предмет на желба низ целиот свет.

Кога станува збор за накит, Француските дами, обожаваат едноставни парчиња, чија комбинација никогаш не изгледа агресивно.

Колку го сакаме нивниот стил покажува тоа што бевме многу упорни да откриеме три француски брендови чиишто ланчиња, прстени и обетки тие најмногу ги сакаат.

 

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk