← НАЗАД НА БОЗА

Ангели!

Ангели!
63 Читања

Ги препознавате овие три девојки?

Три нови убавици во добро позната приказна!

Во новата верзија на „Чарлиевите ангели“ ќе ги гледаме Кристен Стјуарт, Наоми Скот и Ела Балински!

Погледнете ја фотографијата со која тие три со фановите споделија „дел од атмосферата“ од снимањето!

View this post on Instagram

Sup.

A post shared by Ella Balinska (@ellabalinska) on

Еве уште слики од Ела!

View this post on Instagram

morning

A post shared by Ella Balinska (@ellabalinska) on

View this post on Instagram

Absolutely. #4percentchallenge @charliesangels ✨

A post shared by Ella Balinska (@ellabalinska) on

View this post on Instagram

Thank you sun for my Monday beach glow 🌞💛

A post shared by Ella Balinska (@ellabalinska) on

Елизабет Бенкс го напиша сценариото и ја режираше новата верзија на приказната за детективската агенција која ќе ги однесе „Ангелите“ на мисија низ целиот свет.

Бенкс ја глуми и мистериозната сопственичка на агенцијата, Бозли, која во претходниот филм ја глумеше Деми Мур. Поминаа 16 години од претходната верзија “Full throttle” од 2003 година, а новата ќе ја гледаме во септември оваа година.

Во оригиналната серија, емитувана во САД од 1976 до 1981година, главните улоги ги толкуваа Фара Фосет, Кејт Џексон и Џеклин Смит.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk