Новости

Дали вие гледате?

Американските медиуми објавија дека пејачката е бремена.

Пејачката Кејти Пери неодамна откри дека ќе се омажи со ѕвездата на „Господарот на прстените“ и „Пиратите од Карибите“, Орландо Блум.

Тоа не е се …

Ако им се верува на американските таблоиди, свадбата не е единствената причина поради која што поранешната сопруга на Расел Бранд е среќна – Кејти е бремена.

Папараците ја сликаа Кејти Пери во Лос Анџелес, додека одеше во црква со пријателите и обезбедувањето придружувана од „бременото стомаче“. Или лошо скроен фустан.

Погледнете ги сликите:

Напиши коментар