← НАЗАД НА БОЗА

Едноставен трик од 2 минути за продолжување на косата

Едноставен трик од 2 минути за продолжување на косата
188 Читања

Овој трик ќе ги израдува сите жени кои имаат долга коса и кои често ја врзуваат во опашка.

Научете како со помош на едноставен трик да додадете неколку сантиметри на должината на косата.

Се што треба да направите е да поврзете две опашки и да ги поврзете.

Погледнете ја целата процедура во видеото подолу:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk