← НАЗАД НА БОЗА

Хотели кои ќе ве инспирираат веднаш да го испланирате вашето следно патување

Хотели кои ќе ве инспирираат веднаш да го испланирате вашето следно патување
92 Читања

Совршени дестинации што сакаме да ги посетиме.

Освен што Instagram ни служи како дневна модна инспирација и складирање на луксузни парчиња на нашите списоци со желби, фотографиите на нашите омилени трендсетерки од егзотичните локации не инспирираат да патуваме повеќе, а пронајдовме неколку хотели на необични дестинации кои трендсетерките едноставно ги обожаваат.

Од Мексико и Мароко до блиската Италија, ви носиме пет хотели кои ќе ве инспирираат веднаш да се фрлите на планирање на патувањето.

Cuixmala – La Huerta, Мексико

Amanjena – Marrakech, Мароко

La Posta Vecchia Hotel – Ladispoli, Италија

El Fenn Hotel – Marrakech, Мароко

Palazzo Avino – Ravello, Италија

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk