← НАЗАД НА БОЗА

Изненадете ги љубителите на ентериери со овие генијални подароци

Изненадете ги љубителите на ентериери со овие генијални подароци
77 Читања

Интересни детали кои ќе ги разубават домовите на вашите најблиски.

Шармантни детали кои целосно ги менуваат нашите домови секогаш се посебен подарок, а ако во семејството или во кругот на пријатели имате некој кој е опседнат со ентериери и украси за домот, знаеме со што можете да ги изненадите.

За вас избравме 20 подароци кои ќе го разубават секој ентериер и ќе ги расположи вашите најблиски.

Од мирисни свеќи со кои не можете да направите грешка, интересни перници и вазни, генијални ретро звучници и прибор за кујна па се до тостер потпишан од Dolce & Gabbana и неодолива Tiffany & Co. чаша.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk