Новости

Моника Белучи прв пат во јавноста со новото момче

Италијанската актерка и една од најубавите жени во светот, Моника Белучи, првпат се појави во јавноста со новото момче.

Модната недела во Париз беше причина Моника да дојде рака под рака со нејзиното момче, 18-години помладиот француски уметник Никол Лафевр.

Моника во 2017 година рече дека има нов човек во својот живот, но до денес беше непознато кој е човекот.

Моника и Никол направија вистинска конфузија на ревијата на Шанел, држејќи се за раце.

Ова е прв пат по разводот од Венсан Касел во 2013 година да се појави со друг маж.

Никол Лафевр е 36-годишен француски уметник и сценарист, кој некогаш работел како манекен.

 

Напиши коментар