← НАЗАД НА БОЗА

„Мрдање“ со милион прегледи!

„Мрдање“ со милион прегледи!
140 Читања

Џенифер Лопез играше на песната на Cardi B и еве што се случи …

Пејачката и актерка Џенифер Лопез, е ѕвезда на уште едно видео кое се појави на Instagram профилот на нејзиниот свршеник Алекс Родригез.

Во новиот видео клип, ја гледаме Џеј Ло во тренерки која со гордост ги покажува стомачните мускули и танцовите движења.

Убавицата која наскоро ќе ја гледаме во улогата на стриптизета во филмот “Hustler”, играше и тверкуваше на песната на колешката која ќе ѝ се придружи на големиот екран.

Уживајте во клипот, кој за 12 часа е прегледан повеќе од милион пати!

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk