Новости

На кој му недостасуваат фраери …

Нека ужива!

Пред неколку дена, се одржа светската премиера на новиот филм на Квентин Тарантино “Once Upon a Time in Hollywood”.

Премиерата се одржа на фестивалот во Кан, а на црвените килими, наместо оние убавици со деколтеа до папокот, прошетаа шмекери над шмекерите:

И, токму кога помисливте дека од „ова не може да биде подобро“, се појави Орландо Блум.

Ѕвездата на серијата „Господарот на прстените“ и „Пиратите од Карибите“ се појави на премиерата на документарниот филм “And we go green” во друштво на Леонардо Дикаприо.

 

Напиши коментар