← НАЗАД НА БОЗА

Од парче платно направи прекрасна навлака за перница без шиење

Од парче платно направи прекрасна навлака за перница без шиење
118 Читања

Често декорацијата чини многу пари. Новите тапети, бои, мебел … листата е голема.

Но, кога станува збор за сосема нов изглед на вашиот омилен кауч, тогаш имаме едноставно и практично решение кое ќе ве воодушеви.

Потребно ви е само парче платно и перница. Направете нови навлаки за перници целосно без шиење…

Погледнете го видеото:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk