← НАЗАД НА БОЗА

Пее најскапи песни или што?

Пее најскапи песни или што?
137 Читања

Почитувани гледачи на Eurosong, го гледате најскапиот перформанс во историјата на натпреварот!

Пејачката Мадона потврди дека ќе застане на сцената за Евровизискиот натпревар овој мај во Израел и ќе настапи со две песни.

Извори откриваат дека Мадона ќе заработи МИЛИОН ДОЛАРИ за две песни, односно шест или седум минути!

Ова ќе биде најскапиот настап на Евросонг, тоа беше потврдено од изворите на блиска организација на натпреварот – дури и Џастин Тимберлејк не заработи толку многу со неговиот настап на Евросонг.

Мадона на сцената ќе носи вкупно 160 танчери, па затоа надоместокот изгледа поразумно. Можеби.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk