← НАЗАД НА БОЗА

Пејачот „страсно“ ја бакна својата мајка!

Пејачот „страсно“ ја бакна својата мајка!
37 Читања

Што мислите за оваа блискост меѓу мајката и синот?

Колумбискиот пејач Малума, кој е уште попопуларен во јавноста, откако неодамна го објави дуетот со Мадона за песната „Меделин“, го подели мислењето на обожавателите со фотографијата што ја објави на социјалните мрежи.

На „Денот на мајките“, тој објави слика на која ја бакнува мајка му во уста, држејќи ја со двете раце за лицето.

„Среќен Ден на мајките, љубов на мојот живот“, напиша тој, а потоа следеше „лавината“ од коментари.

„Што се случува овде?“, „Не знаев дека така славите во вашата земја“, „Ова е болно“, „Па, така страсно не се бакнува мајка!“ беа само некои од коментарите на зачудените обожаватели.

Други тврдеа дека ова е нормална блискост и интимност со родителот, и дека нема ништо лошо во начинот на кој ја бакна неговата мајка. Што мислите?

View this post on Instagram

Feliz día amor de mi vida, FELIZ DÍA MADRE ❤️

A post shared by MALUMA (@maluma) on

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk