← НАЗАД НА БОЗА

По ова видео никогаш нема да направите сендвичи со сирење на истиот начин!

По ова видео никогаш нема да направите сендвичи со сирење на истиот начин!
135 Читања

Ако сакате сендвичи со сирење, тогаш ова видео ќе ве воодушеви.

Ова е вистинскиот начин да се направи совршен сендвич со сирење во тава.

Ви требаат две парчиња бел леб и сирење. Ставете сирење во средината и преклопете го со леб. Ставете сирење на врвот и нека се стопи малку.

Превртете го сендвичот и направете го истото на другата страна и ќе добиете совршен сендвич за неколку минути …

Погледнете го видеото:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk