← НАЗАД НА БОЗА

Повторно „пиле“?!

Повторно „пиле“?!
120 Читања

Актерката Кејт Бекинсејл е сликана со бившиот дечко на Ариана Гранде.

Минатиот месец, убава актерка Кејт Бекинсејл (40) заврши на насловната страница на светските таблоиди, бидејќи по една вечера „завршила“ во хотелска соба со британскиот комичар Џејк Вајтхол.

Сега има нов „дечко“.

Кејт на забавата по доделувањето на Златните Глобуси беше „блиска“ со Пит Дејвидсон (25), комичарот на “SNL” и поранешното момче на Ариана Гранде.

Тие ја напуштија забавата заедно, што беше доволно за американските таблоиди да ги прогласат за нов холивудски пар.

Пит Дејвидсон ги сврте очите на јавноста минатиот месец поради пост поради кој се мислеше дека ќе му стави крај на својот живот.

Комедијантот кој со години се бореше со психолошки проблеми јавно говореше за омразата која му ја упатуваа фановите на пејачката Ариана Гранде по прекинот на врската и им порача дека е „посилен од омразата“.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk