← НАЗАД НА БОЗА

Познати деца во врска?

Познати деца во врска?
148 Читања

Кога ќе се спојат гените на Beckham и моќта на Eleven, ќе се добие овој спој!

Синот на Дејвид и Викторија Бекам, Ромео (16), наводно, е во врска со младата актерка и ѕвезда на серијата “Stranger Things”, Мили Боби Браун (15).

„Сè уште е рано, но баш се сладок пар. Пош даде зелено светло за оваа врска, бидејќи е големиот обожавател на Мили“, изјави изворот за “The Sun”.

Значи, ако се прашувате дали мама Викторија се согласува со потенцијалниот избор на синот кога станува збор за девојка, не грижете се.

Мили и Ромео се запознаа уште во 2016 година, а актерката честопати изјави во интервјуата дека е голем обожавател на Ромео, додека и двајцата си ги коментираат сликите на Instagram.

Додека средниот син на Бакем досега немаше девојка позната за јавноста, Мили до јули 2018 се забавуваше со американскиот пејач Џејкоб Сарториус (15).

View this post on Instagram

Love you @davidbeckham ❤️❤️

A post shared by ROMEO (@romeobeckham) on

View this post on Instagram

🌨💭🌨💭

A post shared by millie ♡ (@milliebobbybrown) on

View this post on Instagram

Hanging out in the sun ☀️☀️ @victoriabeckham

A post shared by ROMEO (@romeobeckham) on

View this post on Instagram

February 19th, 2004 = 15 years old 👼✨

A post shared by millie ♡ (@milliebobbybrown) on

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk