← НАЗАД НА БОЗА

Само за најхрабрите и најжешките: Instagram девојките полудеа по овој модел на костим за капење, што и вие мора да го имате

Само за најхрабрите и најжешките: Instagram девојките полудеа по овој модел на костим за капење, што и вие мора да го имате
174 Читања

Инстаграм трендовите за лето се пред нас.

Инфлуенсерките наполно полудеа по новиот тренд поврзан со костимите за капење со animal print, а тој е само за најхрабрите.

Animal print-от е многу пожелен кога станува збор за костими за капење. Инфлуенсерките полудеа по овие парчиња, кои покрај тоа не се ни толку скапи.

Моделите доаѓаат во црвена, кафеава и pink боја, но убедливо најпопуларниот и најпосакуваниот е оној во жолта боја.

Овој модел е само за најхрабрите, бидејќи има големо деколте и не остава многу на имагинацијата. Има многу храбри кроеви и е идеален за оние кои што сакаат да покажат повеќе кожа ова лето на плажата.

Лентите што се врзуваат околу телото му даваат на телото изглед на песочен часовник. Со тоа што костумот се појави во слободна продажба, полуде цел Инграграм.

Кој костум вие ќе го носите ова лето на плажа?

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk