← НАЗАД НА БОЗА

Се соблече!

Се соблече!
105 Читања

Ги покажа резултатите од операцијата.

Пејачката Мараја Кери во 1990-тите години се сметаше за најталентирана и една од највлијателните пејачки во шоубизнисот.

Години поминаа, Мараја роди близнаци и фигурата не е како порано …

Таа честопати беше критикувана поради тоа што не престанува да носи трикоа и корсети и покрај вишокот на килограми, а минатата година се одлучи на операција за намалување на желудникот. Килограмите се стопија, за што сведочат истите тие корсети и трикоа на новите концерти, а сега Мараја откри како изгледа и во бикини.

Погледнете:

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk