Мода

Секоја девојка ги сака за себе: Ќе ги носиме овие прекрасни чизми и на пролет

Совршен модел кој се носи во текот на зимата, а нема да погрешите дури и ако го носите и за време на првите пролетни денови.

View this post on Instagram

Still goin’ bad on em anywaaaay 🌛

A post shared by Alicia Roddy (@lissyroddyy) on

Ако сте заинтересирани какви чизми до глужд се носат оваа сезона и како да ги комбинирате, вие сте на вистинското место.

Чизмите со врзување се нешто што мора да го имате во вашата гардероба оваа сезона.

View this post on Instagram

Stay trippy #benditliketezza

A post shared by Tezza (@tezza) on

Без разлика дали избирате длабоки или кратки чизми, сигурно е дека никој нема да го тргне погледот од нив.

Одлично е тоа што можете да ги носите и на пролет.

Напиши коментар