← НАЗАД НА БОЗА

Шпанска вила од триесеттите години на минатиот век: Погледнете го новиот божествен калифорниски дом на Мелани Грифит

Шпанска вила од триесеттите години на минатиот век: Погледнете го новиот божествен калифорниски дом на Мелани Грифит
208 Читања

Познатата актерка неодамна купи прекрасна вила од 1930-тите години, лоцирана во луксузниот дел од Лос Анџелес за 3,7 милиони долари.

Можеби најубавата вила на славните што ја видовме, покрива површина од над 278.71 квадратни метри, има три спални и три бањи, како и магична градина со базен.

Погледнете ја галеријата во прилог.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk