Убавина

Совршен маникир за само 60 секунди

Avon и оваа пролет ја одбележува со рулет на бои: претставува дури 25 нијанси на новиот лак за нокти AvonTrue PROSpeed.

Можете да уживате во совршените нокти, во секоја прилика, со лак кој се суши за само 60 секунди.

Посебната дебела четка содржи повеќе од 500 влакна и облик што го следи природниот облик на ноктите.

Таа обезбедува совршена количина на лак и рамномерно распоредување.

Исто така има и посебна 3-во-1 формула: база + боја + завршен лак, за целосна покриеност со само еден потег.

 

Напиши коментар