← НАЗАД НА БОЗА

Стан со многу зеленило во Барселона

Стан со многу зеленило во Барселона
113 Читања

Овој инспиративен стан се наоѓа во Барселона.

Тој беше дизајниран од страна на Egue y Seta во 2017 година.

Станот е многу светол и со отворен план. Основните бои кои преовладуваат во дневната соба и трпезаријата, како и бројните растенија, го прават весел и поттикнуваат добро расположение.

Посебен впечаток остава големата тераса со поглед на прекрасната Барселона.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk