← НАЗАД НА БОЗА

Таа го исече врвот на тврдо варено јајце и направи нешто генијално!

Таа го исече врвот на тврдо варено јајце и направи нешто генијално!
179 Читања

Секоја година луѓето бараат нови идеи за велигденските јајца, а оваа е прекрасна.

Следниве трикови ќе ве воодушевуваат, а се толку лесни да се направат.

Ви требаат: тврдо варени јајца, мајонез, сенф, бибер и млеко.

Погледнете го видеото:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk