← НАЗАД НА БОЗА

Таа стави лепило на ноктите. Кога ќе видите зошто, ќе го сторите истото!

Таа стави лепило на ноктите. Кога ќе видите зошто, ќе го сторите истото!
1434 Читања

Секоја жена сака нејзините нокти да изгледаат совршено. Сепак, ова понекогаш бара многу време и пари.

Често се премислите откако ќе ги налакирате ноктите, па вашата сегашна боја не ви се допаѓа повеќе и сакате да ги декорирате вашите нокти со некоја друга боја.

Ако припаѓате на таа група, тогаш ова е вистински трик за вас.

Се што ви треба е малку лепило и вода …

Погледнете во видеото:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk