← НАЗАД НА БОЗА

Трик што ќе го разубави секој букет со цвеќе во вазна

Трик што ќе го разубави секој букет со цвеќе во вазна
138 Читања

Популарниот  YouTube-ер Дејв Хакс, кој со своите идеи воодушеви милиони, ќе ви покаже како да аранжирате букет цвеќе во голема вазна …

Се што ви треба е самолеплива лента, која треба во форма на мрежа да се залепи на отворот на вазната …

Погледнете го видеото:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk