← НАЗАД НА БОЗА

Венчавка во боја на љубовта и мудроста

Венчавка во боја на љубовта и мудроста
156 Читања

Скоро да не постои ограничување на полето на декорација, исто како и бројот на различни варијации на одредена тема што можат да се креираат.

Тиркизните и коралните бои се многу популарни во декорацијата. Но, во комбинација едни со други, тие дефинитивно ќе ги изненадат гостите.

Оваа комбинација е идеална за летни венчавки и венчавките на плажа.

Погледнете ги нашите предлози:

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk