← НАЗАД НА БОЗА

ВИ ПУКНА ШОФЕРШАЈБНАТА? Не трошете пари, ние имаме решение

ВИ ПУКНА ШОФЕРШАЈБНАТА? Не трошете пари, ние имаме решение
1367 Читања

Ако ви е пукната шофершајбната на автомобилот, еве како да го поправите.

Ова видео им помогна на сите кои имале сличен проблем. На овој начин, ќе заштедите пари и ќе научите нешто.

Погледнете:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk