← НАЗАД НА БОЗА

Започнете ја 2019. година со стил со овие 20 чипкасти модни парчиња

Започнете ја 2019. година со стил со овие 20 чипкасти модни парчиња
157 Читања

Материјал што е создаден за забави.

Ако барате совршена комбинација на облека за вашите забави во 2019 година, можеби токму чипката е вистинскиот избор за вас!

Светките секогаш се добар избор, но чипката е материјал кој едноставно изгледа елегантно и луксузно и затоа е одличен избор за свечените пригоди.

Одлични модни парчиња со чипка, пронајдовме во понудата на луксузните брендови како што се Calvin Klein, Givenchy, Christopher Kane, Alexander McQueen и многу други, а тука се и одличните high-street парчиња од Манго, Зара и Топшоп.

Во галеријата ќе откриете околу 20 одлични модни парчиња кои ќе ги обожавате и секогаш ќе ги носите во свечени пригоди.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk