Мода

3 модни парчиња кои веднаш ќе го подобрат вашиот стајлинг оваа сезона

Кога се занимавате со овој вид на модни-совети, тогаш златното правило е секогаш присутно, помалку е повеќе.

Навистина нема полесен начин да ви го демонстрираме тоа оваа сезона. Ние сме цврсти поборници на тезата дека добриот стил во никој случај не треба да ве чини цело богатство.

Инвестирањето во неколку ефективни парчиња во комбинација со безвременското е најдобриот можен избор.

Кога купуваме трендовски парчиња, се обидуваме да размислуваме за нив рационално.

Пред вас е еден таков список, што е краток од оправдани причини, бидејќи тoa се само три нови парчиња што ќе ви требаат во сезоната пролет/лето 2020 година.

  1. Апостолки
View this post on Instagram

Ready for the weekly grocery shopping

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

View this post on Instagram

Done with Spring, please skip to Summer

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

2. Croped маица

View this post on Instagram

A Study on effort 🤍 @baumundpferdgarten #BaumFamily / annonce

A post shared by Jeanette (@_jeanettemadsen_) on

View this post on Instagram

A Study on Effort 🖤 annonce

A post shared by Jeanette (@_jeanettemadsen_) on

3. Мини ташна

Напиши коментар