ШоуБиз

Го уништува нејзиното здравје и и го скратува животниот век: Откриен „тивкиот убиец“ на Анџелина Џоли

Додека медиумите не престануваат да пишуваат за разводот на Анџелина и Бред, здравјето на убавата актерка е драстично нарушено.

Нејзината здравствена состојба од ден на ден е се полоша, и иако се шпекулираше за различни болести, сепак проблемот е сосема спротивен, но подеднакво сериозен.

Станува збор за лоша исхрана. Глумицата која со години важи за секс- симбол, денес се наоѓа на мета на многу шпекулации кои се однесуваат на нејзиното здравје, меѓутоа кога ќе прочитате што се крие позади сето тоа, добро ќе се замислите.

Таа за доручек кознумира кашичка од кокосово млеко и малку корнфлекс додека на менито за ручек има протеински шејк или неколку бадеми и гумени бонбони.

За вечера – чаша вино.

Меѓутоа Анџелина, често заборава да јаде, така да ова нејзино мени мора да се земе со „резерва.“

Напиши коментар