Новости

ГВИНЕТ ПАЛТРОВ РЕКЛАМИРА СЕКСУАЛНИ ИГРАЧКИ: Таа предизвика бура од лутина; „Луѓето умираат, свести се“

Многумина следбеници на Гвинет престанаа да ја следат неа и нејзиниот бренд од Инстаграм и ги поканија другите да го сторат истото.

Преку својот проект Goop, актерката Гвинет Палтроу сподели многу совети за важноста на хигиената и здравата исхрана за време на пандемијата и сподели како помагаат сексуалните помагала при самоизолацијата. Но, овој потег го предизвика гневот на нејзините придружници.

„Ние ги издвоивме најдобрите секс играчки за вас, стимулирање на затворено и на отворено и сè што е помеѓу нив“, стои во објавата која што следбениците ја искритикувале. „Не можете да бидете понарцисоидни отколку што сте.

Да бидам јасен: Гвинет отсекогаш ми била многу убава, но ова е премногу. Луѓето умираат и ги губат работните места, а таа има проблеми со интимноста?! Свестете се “, напишала една следбеничка.

„Донирај пари наместо да заработуваш!“

View this post on Instagram

🍁

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Напиши коментар