ШоуБиз

Кејт Бекинсејл во нова епизода на „погледни какво момче имам“!

Актерката Кејт Бекинсејл (46) важи за една од најатрактивните зрели актерки во светот.

Оваа убавица е позната по тоа што само шета млади момци.

Дента откако дознавме дека мајката на Нејмар има момче кое е помладо од нејзиниот син фудбалер, дознавме дека Кејт Бекинсејл имала дечко кој е на иста возраст како и нејзината ќерка!

Тоа е Гуди Грејс, кој има само 22 години, па е помлад од „девојката“ 24 години!

Кејт беше во брак 12 години со Лен Вајсмен (се чини дека тоа е единствениот маж со кој емоционално се врза, што беше постар од неа), а после тоа беше со Пит Дејвидсон (25) и комичарот Џејк Вајтхол (30), а пред нив со манекени и убавци до 25 годишна возраст.

Сепак, сега е со Гуди, со кого била фотографирана за време на прошетката, по што „експлодирал Интернетот“.

Тој е рокер и изгледа вака:

https://www.instagram.com/p/B95cYG0gIXV/?utm_source=ig_embed
View this post on Instagram

Bitch stole my look

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Напиши коментар