← НАЗАД НА БОЗА

Луи Витон го отвора својот прв ресторан во сабота

Луи Витон го отвора својот прв ресторан во сабота
412 Читања

Кулинарска авантура на легендарната француска куќа.

Од први февруари, луксузната француска куќа Луи Витон ќе може да ги додаде на списокот и кулинарските активности. Имено, тие го отвораат својот прв ресторан и кафич!

Погледнете го фантастичниот ентериер подолу и ако вашето патување ве однесе во Осака, задолжително посетете го ова ново фантастично место!

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk