ШоуБиз

Манекенката и сопруга на славниот пејач ја покажа совршената фигура!

Убавицата во мало бикини.

Славната манекенка и сопруга на пејачот Џастин Бибер, Хејли, ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со фотографија во која се наоѓа во мал костим за капење.

Се чини дека Хејли нема проблем со исхраната во изолација затоа што нејзината линија е совршена.

Сепак, има нешто што и недостасува, а тоа е сонцето.

„Желна за малку сонце“, напишала покрај фотографијата која нејзините следбеници ја наградиле со многу лајкови.

Напиши коментар