ШоуБиз

МИСЛАМ ДЕКА ИМАВ МУСТАЌИ ЗА ВРЕМЕ НА ПРВАТА ПРИЧЕСТА: Дали ја препознавате девојката која денес е најубавата жена на светот?

Сега е време на пост и причест, но и време кога сите ќе ги покажат своите детски слики.

За време на пандемијата, многу познати личности објавија слики од детството на своите профили на социјалните медиуми.

Истото го стори и Никол Шерцингер!

Една од најжешките жени на планетата објавила слика на својот Инстаграм профил на која се гледа како изгледа како мало девојче.

„Со сигурност може да се каже дека можеби сум имал мустаќи за време на моето прво причестување“, напиша Никол.

На последните слики јасно може да се види дека Никол повеќе нема мустаќи, но и понатаму е убавица!

View this post on Instagram

Just a touch of pink 💞

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Напиши коментар