ШоуБиз

Разделбата на Кристин Кавалари и Џеј Катлер нема „апсолутно никаква врска“ со гласините за измамата

Кристин Кавалари и Џеј Катлер ги изненадија обожавателите со нивното објавување, но извор кажува дека парот се борел неколку месеци пред тоа.

„Кристин и Џеј имаа проблеми долго време. Тие не поминаа многу време заедно во последните неколку месеци“, вели изворот.

Во неделата, Кавалари (33) објави дека таа и Џеј (36) се разведуваат по седум години брак и повеќедецениска романса. Тие ги делат синовите Камден (7), Џексон (5) и 4-годишната ќерка Сејлор.

„Со голема тага, после 10 години заедно дојдовме до љубовен заклучок да добиеме развод“, напиша Кавалари. “Ние немаме ништо друго освен љубов и почит едни кон други и сме длабоко благодарни за споделените години, направени спомени и децата на кои сме толку горди. Ова е само ситуацијата на две лица кои растат. бидејќи се наоѓаме во ова тешко време во рамките на нашето семејство “.

Изворот вели дека Кавалари и разделбата на Катлер немале „апсолутно никаква врска“ со Хендерсон или гласините за измамата. „Кристин и Џеј се многу различни. Таа има многу проблеми на нејзиниот ум, со своите брендови и со претставата“, вели изворот.

„Џеј не е толку заинтересиран за сето тоа. Таа е толку страсна за нејзината работа и тие не можеа да најдат заеднички интерес. Затоа, тоа ги раздели“, додава изворот.

Напиши коментар