← НАЗАД НА БОЗА
Иванка Трамп се забавува со бившата љубовница на Путин во Дубровник

Иванка Трамп се забавува со бившата љубовница на Путин во Дубровник

Ќерката на американскиот претседателски кандидат, Доналд Трамп, Иванка, е фотографирана во Дубровник во друштво на Венди Денг, позната во светските џет...

Новости | Нема коментари

Мила Кунис не сака да ги разгали своите деца: Неочекуван потег кој ќе ве изненади

Мила Кунис не сака да ги разгали своите деца: Неочекуван потег кој ќе ве изненади

Холивудската актерка Мила Кунис иако има доволно пари за на своите деца да им обезбеди безгрижна иднина, сепак по никоја цена не сака да ги...

Новости | Нема коментари

Серена Вилијамс: „Го сакам моето тело и не би го променила“

Серена Вилијамс: „Го сакам моето тело и не би го променила“

Со над 1.000 победи во својата кариера, 77 милиони долари заработени како награди од турнири (највисока сума до која има стигнато една тенисерка во...

Новости | Нема коментари

10 славни љубовници кои уништиле туѓи бракови

10 славни љубовници кои уништиле туѓи бракови

Прељубата е застапена во секој слој од општеството а во слојот на славните, ја има уште повеќе. Но, работата е во тоа што кај нив многу порано се дознава...

Новости | Нема коментари

Беше секс бомба, но погледнете како изгледа славната актерка денес!

Беше секс бомба, но погледнете како изгледа славната актерка денес!

Пета Вилсон (45) пред речиси две децении се прослави со својот изглед, сексапил и ги освои машките срца ширум светот. Убавата актерка за многумина...

Новости | Нема коментари

Руската Анџелина Џоли обожава да ги покажува бујните гради и цврстиот задник

Руската Анџелина Џоли обожава да ги покажува бујните гради и цврстиот задник

Атрактивната руска манекенка на Инстаграм има преку 2 милиони фанови и многу потсетува на познатата холивудска актерка Анџелина Џоли. Но, додека...

Новости | Нема коментари

Ким Кардашијан – од старлета, до насловна во најпознатиот финансиски магазин

Ким Кардашијан – од старлета, до насловна во најпознатиот финансиски магазин

Многупати се има случено медиумите, но и јавноста да ја критикува поради нејзините фотографии и професија, но една насловна може да го промени сето...

Новости | Нема коментари

Моќен настап на Џеј Ло во шоуто на Џими Фелон

Моќен настап на Џеј Ло во шоуто на Џими Фелон

Џенифер Лопез заедно со Лин-Мануел Миранда ја испеа песната „Love Make the World Go Round“ посветена на жртвите од Орландо во Њујорк, а сега, нејзината мисија...

Новости | Нема коментари

Се појави прошталното писмо на девојката на Џим Кери – еве што напишала пред да се самоубие

Се појави прошталното писмо на девојката на Џим Кери – еве што напишала пред да се самоубие

Во медиумите протече прошталното писмо на Катрион Вајт, покојната девојка на Џим Кери. Во септември 2015, Кери раскинал со Катрион, а набрзо потоа таа си...

Новости | Нема коментари

Том Хидлстон на маичка ја искажа љубовта за Тејлор Свифт

Том Хидлстон на маичка ја искажа љубовта за Тејлор Свифт

Том Хидлстон е заљубен во Тејлор Свифт - и има маичка која го докажува тоа! Имено, англискиот актер и најверојатно идниот Џејмс Бонд, јавно ја покажа...

Новости | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk