← НАЗАД НА БОЗА
Кој холивудски пар се разведува?

Кој холивудски пар се разведува?

Познатиот холивудскиот пар по 15 месеци брак е во постапка за развод. Во понеделникот Амбер Херд поднесе барање за развод, наведувајќи дека причината...

Новости | Нема коментари

Мел Гибсон се појави со 25-годишната девојка на црвениот тепих!

Мел Гибсон се појави со 25-годишната девојка на црвениот тепих!

Мел Гибсон и Росалинд Рос присуствуваа на затворањето на Канскиот филмски фестивал. 60-годишниот актер и неговата 25-годишна девојка си разменуваа допири...

Новости | Нема коментари

Крис Браун исфрлен од авион бидејќи пушел марихуана

Крис Браун исфрлен од авион бидејќи пушел марихуана

По американскиот рапер Крис Браун (27), кој во 2009 година брутално ја претепа својата тогашна девојка, поп-ѕвездата Ријана (28), на аеродромот во Мајами дошла...

Новости | Нема коментари

Ким Кардашијан повторно провоцира

Ким Кардашијан повторно провоцира

Ким Кардашијан се појавила во Њујорк без градник, а фустанот ја спаси за да не се покаже премногу кожа. Бојата и материјалот и помогнаа на старлетата за...

Новости | Нема коментари

Селена Гомез ја симна Тејлор Свифт од тронот

Селена Гомез ја симна Тејлор Свифт од тронот

Инстаграм, запознај ја твојата нова кралица! Селена Гомез неодамна ја надмина најдобрата пријателка Тејлор Свифт која ја држеше позицијата за...

Новости | Нема коментари

Џенифер Анистон прогласена за најубавата жена на светот за 2016

Џенифер Анистон прогласена за најубавата жена на светот за 2016

People ја прогласи Џенифер Анистон за најубавата жена на светот за 2016 година. Списанието го откри својот избор вчера, придружен со насловната страница која...

Новости | Нема коментари

Има 47 години и сеуште го има најубавото тело во светот!

Има 47 години и сеуште го има најубавото тело во светот!

Хелена Кристенсен изгледа врвно во петата деценија од животот. Данската манекенка и на 47 години е активна на модниот пазар, па неодамна сними реклама,...

Новости | Нема коментари

Џенифер Лопез ужива на плажа во Мајами

Џенифер Лопез ужива на плажа во Мајами

Џенифер Лопез не може да им избега на папараците, ниту во моментите на релаксација. Славната пејачка и актерка беше фотографирана на плажа во...

Новости | Нема коментари

Никој на венчавката не ја гледаше невестата, туку сите очи беа вперени во Кортни. Еве и зошто …

Никој на венчавката не ја гледаше невестата, туку сите очи беа вперени во Кортни. Еве и зошто …

Познатата риалити ѕвезда Кортни Кардашијан (37) изгледаше фантастично на една венчавка во Мајами на која имаше бројни познати личности. Кортни за...

Новости | Нема коментари

Вака изгледала првата насловна на Ким Кардашијан!

Вака изгледала првата насловна на Ким Кардашијан!

Старлетата Ким Кардашијан е мајка на две деца и сопруга на еден од најпопуларните музичари Канје Вест. Но и во време на снимањето на својата прва...

Новости | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk