Спорт

Дали сте слушнале како пее Роналдињо? (Видео)

Еден од најдобрите, најомилените и најатрактивните фудбаелри во новата фудбалска историја сними песна и спот со познатиот бразилски поп бенд Tiro Temura.

Слушнете ја:

Напиши коментар